پنج شنبه, 09 دی 1395 ساعت 13:01

رسالت خبرنگاران بر پایه ی صداقت است

 حامد سمیعی با بیان این مطلب اظهار داشت:خوشبختانه اکثر خبرنگاران متعهد شهرستان,صداقت و صحت خبر را سرلوحه ی کار خود قرار داده اند .

وی تصریح کرد:این در حالیست که متاسفانه تعداد انگشت شماری از رسانه های مجازی به انعکاس نادرست اخبار جلسات می پردازند و اینگونه تداعی می شود که با اهداف و دیدگاه خاصی در جلسات شورای اسلامی شهر و شهرداری حضور می یابند.

وی خاطرنشان کرد:از خبرنگاران این رسانه ها می خواهیم تا رسالت واقعی خود را در عرصه ی تهیه ی خبر زیر پا نگذارند و با ما همراه تر باشند تا از رهنمودهای سازنده ی انها,همچون سایر عزیزان خبرنگار بهره مند شویم.

سمیعی در ادامه با بیان اینکه یقینا انتشار اخبار بر طبق شنیده ها و بدون بررسی و پرس و جو از منابع رسمی ان ,برخلاف اصول خبرنگاری است,متذکر شد:نباید مسایل و موارد به گونه ای غیرواقعی منعکس شود که مردم را نسبت به نظام و عملکرد کارگزاران دولت بدبین کند.

وی همچنین بر تعامل مثبت و موثر با همه ی رسانه ها تاکید کرد و یاداور شد:بر همین اساس نیز همواره از سخت گیری و حساسیت در خصوص حضور نمایندگان رسانه های مختلف در جلسات خودداری کرده و درب جلسات شورای شهر و شهرداری را بر روی همه ی خبرنگاران بازنگه داشتیم.

مسوول روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرانزلی تصریح کرد:ما همواره تلاش کردیم حرمت خبرنگاران را حفظ کنیم بنابراین انتظار داریم این رویه از سوی ان تعداد از رسانه های انگشت شمار که مسیری اشتباه را برگزیده اند,نیز رعایت شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از همه ی فعالان عرصه ی خبر که متعهدانه و دلسوزانه  با لحاظ صداقت در کار به انتشار اخبار درست و دقیق شهرستان می پردازند, افزود:شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرانزلی همچون گذشته در جهت افزایش ارتباط موثر با رسانه ها و پاسخگویی به انان اقدام می کند.

سایت شورای اسلامی شهر بندرانزلی

ارتباط با ما

شهرواندان گرامی می توانند پیام ها، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق هر یک از گزینه های زیر برای ما ارسال نمایند :

سامـانـه پیـام کوتاه : 50002947

تلفن های روابط عمومی :

      01344514893   01344514892   01344512882

آدرس ایمیـل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسـال پـیـام از طــریــق سـایــت

پیوندها

ارسال سریع پیام