سه شنبه, 25 آبان 1395 ساعت 15:16

ارسال لوح تقدیر از سوی فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ریاست شورای اسلامی شهر بندرانزلی

 

  برادر ارجمند ،

جناب آقای محمدرضا بدیعی فر

ریاست محترم شورای اسلامی شهر بندرانزلی

با تقدیم سلام و تحیات

بالندگی و سعادت نسل بشر در گرو فراهم بودن محیط زیستی سالم و وابسته به تنوع زیستی می باشد که تحقق این مهم خود مرهون تلاش ها و زحمات انسان های آگاه و با بصیرتی همچون شماست که همواره خود را مدیون و عضوی از خانواده بزرگ حامیان محیط زیست می دانند .

بدین وسیله از ابراز لطف ، عنایت خاصه و تعامل بی شائبه حضرتعالی با نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرانزلی سپاسگزارم .

بی شک انجام اینگونه همکاری ها و خدمات ارزنده توسط آن ریاست محترم و کارکنان خدوم آن شورا باعث پیشبرد ، تحقق اهداف ، توسعه پایدار و آبادانی محیط زیست و اکوسیستم دریای کاسپین و همچنین گسترش آموزش های محیط زیستی در سطح جامعه ، حساس زایی شهروندان و جوامع محلی با مفاهیم محیط زیستی و نهادینه شدن این فرهنگ با کمک مسئولانه آحاد مردم در حفظ و نگهداری از این نعمت خدادادی نمودی عینی پیدا خواهد کرد .

بی شک داشتن پشتوانه هایی همچون جنابعالی و همه مسئولین خدوم و نیز دعای ملت شریف و بزرگوار ایران موجب قوت قلب همه دریادلان این نیرو جهت حضور مداوم و قدرتمند در عرصه دریاها و حراست از محیط زیست و دفاع از منافع و منابع ج.ا.ایران در آب های بین المللی خواهد بود .

از این رو با فهم و مسئولیت شناسی شما در برابر این تلاش های ارزشمند که با ایفای نقشی موثر در انتشار مفاهیم حفظ محیط زیست به نمایش گذاشته و می گذارید قابل تحسین است و از خداوند متعال ، تداوم توفیقات شما را در خدمت به اسلام و ایران عزیز تحت شعاع پربرکت حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئلت می نمایم .

شهریورماه 1395       * الهم قو علی خدمتک جوارحی *

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار دکتر حبیب الله سیاری

 

ارتباط با ما

شهرواندان گرامی می توانند پیام ها، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق هر یک از گزینه های زیر برای ما ارسال نمایند :

سامـانـه پیـام کوتاه : 50002947

تلفن های روابط عمومی :

      01344514893   01344514892   01344512882

آدرس ایمیـل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسـال پـیـام از طــریــق سـایــت

پیوندها

ارسال سریع پیام