چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 12:50

سرپرست شهرداری انزلی انتخاب شد مطلب ویژه

اعضاء شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اکثریت آراء ، موسی فکور را به عنوان سرپرست شهرداری بندرانزلی انتخاب کردند.

 در جلسه ی فوق العاده و غیر علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی که با دستور کار بررسی استعفاء رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی و با حضور فرماندار و کلیه ی اعضای شورا برگزار شد ، موسی فکور (معاون شهردار) بعنوان سرپرست شهرداری بندرانزلی انتخاب شد.

در این جلسه محمدرضا بدیعی فر رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای شهردار انزلی و آرزوی سلامتی برای وی ، متن استعفاء شهردار را قرائت کرد.

سپس اعضای شورا نقطه نظرات خود را در خصوص عملکرد شهردار بیان کردند که پس از آن به اتفاق آراء با استعفاء رضا پورشعبان موافقت شد.

پس از تصویب استعفای شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر انزلی، دو گزینه ی پیشنهادی تصدی سمت شهردار این شهر را مورد بررسی قرار دادند.

از بین دو گزینه ی محسن مدامی و موسی فکور، براساس رای اکثریت اعضاء شورای اسلامی شهر، موسی فکور به مدت سه ماه به عنوان سرپرست شهرداری بندرانزلی انتخاب شد.

شایان ذکر است طبق قانون ، سرپرستان شهرداری می توانند حداکثر به مدت سه ماه و تا زمان انتخاب قطعی شهردار در این سمت فعالیت کنند .

رضا پورشعبان که با اکثریت آرای شورای اسلامی شهر بندرانزلی ، از مهرماه سال 92 به عنوان شهردار این شهرساحلی انتخاب شده بود ، به دلیل شرایط جسمانی و جراحی قلب و همچنین توصیه ی پزشکان مبنی بر جلوگیری از انجام کارهای سخت و استرس زا تصمیم به استعفا گرفت.

از آنجایی که تا زمان انتخابات شورای شهر تنها پنج ماه باقی مانده ، موسی فکور معاون شهردار انزلی ، با نظر اکثریت اعضاء شورا به این سمت انتخاب شد.

سایت شورای اسلامی شهر بندرانزلی

ارتباط با ما

شهرواندان گرامی می توانند پیام ها، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق هر یک از گزینه های زیر برای ما ارسال نمایند :

سامـانـه پیـام کوتاه : 50002947

تلفن های روابط عمومی :

      01344514893   01344514892   01344512882

آدرس ایمیـل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسـال پـیـام از طــریــق سـایــت

پیوندها

ارسال سریع پیام